Wydruk pochodzi ze strony: http://www.zemke.pl/aktualnosci/_news/1/0/4300/wyzsza_szkola_zarzadzania.html

Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi powitała nowych żaków

7.10.2017  W Tucholskim Ośrodku Kultury odbyła się inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem. Podczas uroczystości posła Janusza Zemke reprezentował jego asystent Zbigniew Welenc.

W okolicznościowym liście, który został przekazany na ręce rektora dra Krzysztofa Kannenberga, eurodeputowany Janusz Zemke życzył władzom uczelni prężnego rozwoju i realizacji wszystkich ambitnych planów. Napisał m.in.: Wierzę, że dzięki Państwa ciężkiej pracy, szkoła wyższa stanie się silnym ośrodkiem, zapewniającym młodzieży akademickiej komfort kształcenia na bardzo wysokim poziomie. Z tego miejsca gratuluję uruchomienia nowego, jedynego w skali kraju kierunku, jakim jest ekoturystyka zdrowotna. Życzę również realizacji kolejnych ciekawych projektów, jak cykliczny Ogólnopolski Turniej Szkół EKO. Zainteresowanie młodych ludzi tematem szeroko pojętej ekologii, to nieoceniony wkład w promowanie szlachetnych wartości i budowanie wizerunku szkoły, która odpowiada na wyzwania nowoczesności.Wszystkim studentom, a szczególnie tym, którzy są dopiero na początku swojej akademickiej drogi, poseł życzył powodzenia i odkrycia w sobie wielu naukowych talentów.

Po wystąpieniu rektora, immatrykulacji i wręczeniu nagród wyróżniającym się studentom, wykład inauguracyjny pt. „Patriotyzm podatkowy” wygłosił prof. zw. dr hab. Jan Głuchowski, rektor senior Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.Na zakończenie popisowy koncert dała Orkiestra Reprezentacyjna Lasów Państwowych przy Technikum Leśnym w Tucholi.

TM

Tuchola, 6 października 2017 r.