Janusz Zemke

Komunikaty

* Parlament Europejski i jego komisje mają obecnie przerwę urlopową. Posłowie zaplanowali pracę w komisjach od 22 sierpnia, a kolejna sesja plenarna Parlamentu Europejskiego w Strasburgu odbędzie się 12 września br. Poseł Janusz Zemke odpoczywa tradycyjnie w Borach Tucholskich, a w wielu jego biurach i punktach informacyjnych w Kujawsko-Pomorskiem odbywają się wakacyjne bezpłatne kursy dla seniorów z cyklu "Komputer oknem na świat".

* 21 lipca br. o godz. 15,00 w telewizji TVN24 Biznes i Świat, poseł Janusz Zemke komentował bieżące wydarzenia na świecie, w tym kontrowersyjne wypowiedzi kandydata na prezydenta USA Donalda Trumpa, dot. jego przyszłej polityki wobec NATO i Rosji. Warto oglądać!

* 20 lipca br. o godz. 17,43 wyemitowano audycję  "Puls Trójki" trzeciego programu Polskiego Radia, w którym bieżące wydarzenia komentowali europosłowie Janusz Zemke i Marek Jurek. Program prowadziła Beata Michniewicz.

* 19 lipca br. nadeszła odpowiedź od przewodniczącego Komisji Europejskiej na wspólny list europosłów – Bogusława Liberadzkiego i  Janusza Zemke, ws. minimalnych wynagrodzeń w transporcie, ustalonych przez Niemcy i Francję, czytaj więcej...

* 18 lipca br. poseł Janusz Zemke był gościem programu #dziejesienażywo w Wirtualnej Polsce www.wp.pl. Zapraszamy do obejrzenia internetowego zapisu programu.

* 17 lipca br. o godz. 10.00 – zapraszamy do wysłuchania w radiu TOK FM, a potem na stronie internetowej, audycji "Wybory w TOK-u" Macieja Głogowskiego, w której uczetniczył poseł Janusz Zemke. Goście audycji komentowali akt terroru w Nicei i pucz wojskowy w Turcji.

* 15 lipca br. o godz. 19,50 gościem "Faktów po Faktach" w TVN24 był m.in. poseł Janusz Zemke. Zapraszamy do oglądania w Internecie.

* 11 lipca br. w Brukseli rozpoczął się tydzień posiedzeń komisji Parlamentu Europejskiego. Plan obrad oraz tematykę można śledzić na stronie internetowej TUTAJ.

13 lipca br. poseł Janusz Zemke uczestniczył w dyskusji Podkomisji SEDE nt. bezzałogowych systemów latających w Europie.

* Były wiceminister MON, długoletni członek Komisji Obrony Sejmu RP, drugą kadencję członek Komisji Bezpieczeństwa i Obrony Parlamentu Europejskiego – Janusz Zemke, jest pożądanym w mediach ekspertem i komentatorem postanowień szczytu NATO w Warszawie. Zapraszamy do słuchania i oglądania: internetowego nagrania "Faktów po Faktach" TVN24 z 9 lipca; 10 lipca – audycji "Wybory w TOKU" w TOK FM oraz programu "Gość Wydarzeń" w Polsat News.

* 8 lipca br., w pierwszym dniu obrad szczytu NATO w Warszawie, poseł Janusz Zemke zaproszony został do komentowania tego wydarzenia w kilku mediach. I tak, o godz. 10,45 w TVN24 BiŚ, od 16,00  ze studia TVN24, a o 17,20 w "Debacie Jedynki" Polskiego Radia.

* Od 4 do 7 lipca br. w Strasburgu obradował Parlament Europejski na sesji plenarnej. Wystąpienia posła Janusza Zemke w debacie zobacz TUTAJ. Wśród tematów – dyskusja na temat konkluzji szczytu Unii Europejskiej dot. Brexitu. Inne zagadnienia – zobacz TUTAJ

* 6 lipca br. na łamach portalu www.trybuna.eu ukazała się rozmowa z posłem Januszem Zemke w kontekście szczytu NATO i problemów polskiej armii, czytaj więcej...

* 6 lipca br. o godz. 12,15 – szczytowi NATO w Warszawie poświęcone były "Europejskie drogi", audycja Wojciecha Sobocińskiego w radiu PiK. O komentarz poproszony został poseł Janusz Zemke. Zapraszamy do słuchania w kolumnie obok i na stronie www.radiopik.pl.

Błąd 404

Przepraszamy, wybrana strona nie istnieje.